HAKKIMIZDA
ESMAŞ, 1976 yılında İstanbul Hasköy'de doğdu.Şirketin kurucuları Şükrü Kırbacı, Malik Demirci ve Mehmet Ali İbiş'tir. 1986 yılında da İstanbul İmes Sanayi Sitesi'nde Mermer İşleme makineleri imalatıyla büyüyerek faaliyetine devam etmiştir. Esmaş, şimdi ise Beylikdüzü Mermerciler Sanayi Sitesi'nde kendi yerinde faaliyet göstermektedir.

Esmaş Türkiyede'ki ve dünyadaki mermer sektörünün önde gelen firmalarına mermer işleme makinaları üretmektedir. Şu ana kadar mermer sektöründe yüksek miktarda makine üretmiş ve ürettiği makinelerin %95'ini mermer ihracatı yapan firmalara satmıştır.

41 yıldır bu alanda yükselen bir grafikle başarıyla hizmet veren Esmaş, başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere dünyanın 4 bir tarafına direkt satış yoluyla veya distribütörler aracılığıyla müşterilerine ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Esmaş daima yenilikçi olma ve gelişen teknolojiyle üretim yapmayı şirket politikası olarak benimsemiştir. Aynı zamanda kaliteden ödün vermemek için her zaman uzman bir teknik ekip ile çalışmaktadır.

Esmaş bugün kendi sektöründe bir marka haline gelerek ülke ekonomisine büyük katkı sağladığı için, gurur duymaktadır. Bu gururu da müşterileriyle paylaşmaktadır.
VİZYONUMUZ
Kurulduğumuz günden beri gelişmeyi, büyümeyi ve teknolojik yenilikleri içeren makineler üretmek, sektörün yeni fikirlerini tecrübe ve bilg birikimimiz ile hayata geçirmektir.
MİSYONUMUZ
Esmaş olarak dünyadaki son teknolojiyi, rekabetçi fiyat ve eksiksiz destek hizmeti ile mermercilik pazarına sunmak,

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.